Deda Mraz u Starom dvoru

Izvor: Glas javnosti, 24.Dec.2009, 10:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deda Mraz u Starom dvoru

Akcijom „Grad deci“, 304 mališana bez roditeljskog staranja zbrinutih u hraniteljskim porodicama i 20 dece iz Prihvatilišta juče je dobilo novogodišnje paketiće. Tim povodom organizovana je prigodna svečanost u Starom dvoru, a mališani su najpre uživali i zabavljali se uz predstavu „Petar Pan“ i nakon toga druženje nastavili sa Deda Mrazom koji im je podelio poklone.

Najmlađe su pozdravili Milan Krkobabić, >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << zamenik gradonačelnika, Snežana Voštinarov, direktor Beokoma, i Vladan Đukić, sekretar Sekretarijata za socijalnu zaštitu. Zamenik gradonačelnika je deci poželeo sve najlepše u Novoj godini, dok se Đukić zahvalio svim saradnicima i hraniteljima koji pomažu da ova deca izrastu u prave ljude od kojih će neki u budućnosti možda biti na u skupštini Grada i zalagati se za razvoj Beograda.

Paketiće za decu bez roditeljskog staranja sa teritorije Beograda, obezbedila su javna komunalna preduzeća, dok je manifestaciju organizovala gradska uprava.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.