Izvor: Glas javnosti, 24.Dec.2009, 10:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deda Mraz u Starom dvoru
Akcijom „Grad deci“, 304 mališana bez roditeljskog staranja zbrinutih u hraniteljskim porodicama i 20 dece iz Prihvatilišta juče je dobilo novogodišnje paketiće. Tim povodom organizovana je prigodna svečanost u Starom dvoru, a mališani su najpre uživali i zabavljali se uz predstavu „Petar Pan“ i nakon toga druženje nastavili sa Deda Mrazom koji im je podelio poklone.
Najmlađe su pozdravili Milan Krkobabić, >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << zamenik gradonačelnika, Snežana Voštinarov, direktor Beokoma, i Vladan Đukić, sekretar Sekretarijata za socijalnu zaštitu. Zamenik gradonačelnika je deci poželeo sve najlepše u Novoj godini, dok se Đukić zahvalio svim saradnicima i hraniteljima koji pomažu da ova deca izrastu u prave ljude od kojih će neki u budućnosti možda biti na u skupštini Grada i zalagati se za razvoj Beograda.
Paketiće za decu bez roditeljskog staranja sa teritorije Beograda, obezbedila su javna komunalna preduzeća, dok je manifestaciju organizovala gradska uprava.














