Bajkeri obradovali decu iz bolnice

Izvor: Pančevac-online.com, 07.Jan.2015, 11:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajkeri obradovali decu iz bolnice

Članovi Moto-kluba „Sky rider’s” iz Pančeva i ove godine obradovali su decu sa Dečjeg internog odeljenja Opšte bolnice Pančevo paketićima, koje su im uručili na Badnji dan, 6. januara. Bajkeri su mališanima doneli mnogo slatkiša, voća, igračaka, polovne i nove garderobe, a kako je rekao Viktor Branković, sekretar tog moto-kluba, kupljeno je i oko sto metara materijala, koji će biti iskorišćen za šivenje dečje posteljine.

– Poklone smo prikupili u skladu s mogućnostima. >> Pročitaj celu vest na sajtu Pančevac-online.com << Akciji su se priključili i članovi moto-klubova „Neolit” i „Kojoti”, pokret „Dveri”, kao i građani Pančeva koji su došli na humanitarne koncerte održane u subotu i nedelju, 3. i 4. januara, na splavu „U pripremi”, odnosno u pivnici „Keler”. Posebno bih zahvalio Igoru i Zoltanu Gombošu, koji su pomogli akciju – izjavio je Branković.

Načelnik Dečjeg odeljenja dr Slobodan Prodanović zahvalio je „rajdersima” na lepim poklonima za decu.

– Bajkeri nas se sete svake godine i njihova pomoć nam mnogo znači u ovim kriznim vremenima. Deca ih vole i raduju se ovakvim akcijama, a očigledno je da i bajkeri vole mališane – rekao je načelnik i dodao da trenutno na odeljenju boravi oko dvadesetoro dece.

Tradicionalnu akciju, koja se održava četvrtu godinu zaredom, po drugi put su podržali i članovi pokreta „Dveri”. Slobodan Dimović iz tog pokreta naveo je da su oni deci darovali igračke, hranu, odeću i novac za posteljinu i da rado učestvuju u akcijama koje su korisne za celu zajednicu.

I. P.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Pančevac-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Pančevac-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Pančevac-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.