Voz usmrtio čoveka na Trošarini

Izvor: JužneVesti.com, 30.Jun.2019, 19:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Voz usmrtio čoveka na Trošarini

49-godišnji muškarac preminuo je, kako kažu u Policijskoj upravi Niš, kada ga je na pruzi nedaleko od Ćele-kule, u niškom naselju Trošarina pregazio voz.

Nastavak na JužneVesti.com...



Povezane vesti

Voz usmrtio muškarca na pruzi, nedaleko od Ćele kule u Nišu

Izvor: JuznaSrbija.info, 30.Jun.2019

Muškarac star 49 godina, nastradao je danas oko 16 sati, na licu mesta, kada ga je na pruzi u blizini Ćele-kule, u niškom naselju Trošarina, pregazio voz...Uzrok nesreće se ispituje, kažu u policiji,...Uskoro opširnije.

Nastavak na JuznaSrbija.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.