Izvor: JužneVesti.com, 09.Maj.2021, 17:29

Remi Radničkog i Rada na Čairu

Fudbaleri niškog Radničkog odigrali su novi nerešeni duel, pošto su kao domaćini protiv beogradskog Rada meč okončali rezultatom 2:2 u okviru 36. kola Superlige Srbije. Radnički je ovom pobedom ostao ispred Beograđana i u naredna dva kola, ukoliko zabeleži obe pobede protiv Zlatibora i Bačke, ostaće u Superligi.
Odlično je domaćin ušao u meč. Visoko je ostala odbrambena linija „Građevinara“, a sjajnu loptu Petra Đuričkovića u prostor iskoristio je Filip Kasalica. Našao se napadač Radničkog u situaciji jedan na jedan sa golmanom Kahrimanom i matirao ga za prednost Nišlija već nakon tri minuta igre. Kada posle par minuta Kristijan Živković nije iskorisitio...

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.