Radnički savladao beogradski FK IMT

Izvor: JuznaSrbija.info, 25.Feb.2024, 14:00

U subotu, fudbaleri niškog Radničkog ostvarili su važnu pobedu nad ekipom IMT-a rezultatom 0:3 u okviru prve utakmice 22. kola Super lige Srbije. Ova ubedljiva pobeda značajno je popravila poziciju niškog tima na tabeli, sada se nalaze na 12. mestu.

Utakmica je obeležena dominacijom Radničkog tokom celog meča, pri čemu su pokazali superioran taktički i tehnički pristup igri. Ključni trenuci susreta dogodili su se u drugom delu prvog poluvremena, kada je Vanja >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << Ilić postigao prvi gol u 44. minutu, a samo dva minuta kasnije Semir Smajlagić duplirao prednost niškog tima.

U drugom poluvremenu, Radnički nije popuštao pritisak, već je nastavio da dominira terenom. U 71. minutu, Stefan Vukić postiže treći gol za Radnički, potvrđujući tako ubedljivu pobedu nad protivnikom.

Trener Radničkog, Nikola Trajković, izrazio je zadovoljstvo igrom svog tima nakon meča, naglašavajući karakter ekipe i kontinuirani napredak. Ovo je prva uzastopna pobeda Radničkog ove sezone, što je donelo dodatno samopouzdanje ekipi uoči narednih izazova.

Naredni meč Radnički će odigrati na svom stadionu "Čair" u nedelju, 3. marta, protiv ekipe Radnika iz Surdulice.

Ubudće iskustvo postignuto u ovoj utakmici može poslužiti kao podsticaj Radničkom da nastavi sa snažnim performansama i ostvari još bolje rezultate u preostalom delu sezone.

Nastavak na JuznaSrbija.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.