Kancelarija koja priprema mlade za studiranje u SAD

Izvor: Studiram.com, 21.Jan.2011, 12:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kancelarija koja priprema mlade za studiranje u SAD

Novi Međunarodni akademski centar pružiće studentima iz Srbije koji žele da studiraju u Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) da se pripremaju za testove i prijemne ispite, izjavila je juče ministar za telekomunikacije i informaciono društvo Srbije Jasna Matić, koja je sa ambasadorkom SAD u Srbiji Meri Vorlik otvorila taj centar.

Osim usluga za studente, ovaj centar radi na poboljšanju međusobnog razumevanja između Srbije i SAD, istakla je na otvaranju američka ambasadorka u Srbiji Meri Vorlik.

Nastavak na Studiram.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studiram.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studiram.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.