Izvor: RTS, 16.Mar.2025, 00:55

Дачић: Велико хвала полицији на професионалном поступању

Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић захвалио је свим припадницима Министарства унутрашњих послова који су били ангажовани током протеста на професионалном, посвећеном и уздржаном поступању.
Дачић истиче да зна да >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је било јако тешко свим припадницима полиције током великог студентског протеста у Београду
"Знам да је на вама био највећи притисак данашњег дана, а ви сте показали да сте увек на висини задатка, увек спремни да сачувате достојанство и углед како својих јединица, тако и целог Министарства'', поручио је Дачић.
Истакао је да је поносан, јер су испунили, како је навео, најважнији задатак.
"А то је да сачувамо мир и стабилност наше земље, безбедност свих наших грађана и њихове имовине, поштујући законе и Устав Републике Србије", изјавио је Дачић, саопштено је из МУП-а.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.