Sigorni Viver: Vanzemaljci postoje!

Izvor: B92, 02.Apr.2011, 16:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sigorni Viver: Vanzemaljci postoje!

Junakinja naučnofantastičnog serijala "Osmi putnik" Sigorni Viver veruje da vanzemaljci postoje i da američka vlada skriva istinu o poseti bića iz svemira.

"Nismo sami u svemiru. Mislim da u (američkoj) vladi postoji odsek koji se bavi samo skrivanjem izveštaja o vanzemaljcima. A to je tako nepravedno. Bilo bi lepo da o tome ne čitamo samo u tabloidima", kazala je nemačkom magazine glumica, koja je nedavno snimila komediju o vanzemaljcima "Pol". >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Sigorni Viver nije jedina zvezda koja veruje u vanzemaljce. Junak serijala "Matriks" Kijanu Rivs ranije je izjavio da je malo verovatno da su ljudi jedina "živa i spoznajna bića u svemiru".

U vanzemaljce veruje i pevač Robi Vilijams, koji tvrdi da je jednom prilikom video i NLO.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.