Vitka i opaka: Prijanka Čopra, nekad i sad FOTO

Izvor: B92, 29.Jul.2021, 17:50

"Vitka i opaka": Prijanka Čopra, nekad i sad FOTO

"Vitka i opaka", napisala je Indijka u opisu fotografije na Instagramu, na kojoj ima 17 godina. Tek godinu dana kasnije, sa punih 18 godina postala je mis Indije, a potom i mis sveta.

Nakon osvajanja titula, vrata Bolivuda su joj se širom otvorila pa je 2003. godine snimila svoj prvi film "The Hero: Love Story of a Spy".

Odmah se preselila u Ameriku, gde je dobila ulogu u seriji "Quantico", a potom i mnoge druge, pa čak i u holivudskim filmovima.

Prijanka >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je već dve godine u srećnom braku sa muzičarem Nikom Džonasom, koji ju je zaprosio nakon samo dva meseca veze.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Miss sveta

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.