Počele probe za finale mis univerzuma

Izvor: Blic, 18.Dec.2012, 11:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počele probe za finale mis univerzuma

U luksuznom hotelu "Planet Holivud" u Las Vegasu počele su probe za finale mis univerzuma koja će biti održano sutra. Naša misica Branislava Mandić prošetala je scenom u večernjoj toaleti i kupaćem kostimu.

Ove godine na izboru za mis univerzum učestvuje 97 zemalja sveta, a Srbiju predstavlja Branislava Mandić, koja je zajedno sa ostalim kandidatkinjama imala probu u kupaćem kostimu i večernjoj haljini koju će nositi u finalu.

Iako je Branislava imala veliki >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << osmeh dok je šetala scenom, prema podacima koje nude kladionice, naša predstavnica nema velike šanse da se nađe u najlepših deset.

Brana je trenutno tek na 64. mestu na kladionicama, dok prve tri pozicije drže mis Južne Afrike, mis Ekvadora i mis Češke.

U velikom finalu koje će sutra biti održano u prisustvu velikog broja poznatih ličnosti iz sveta šoubiznisa, sutra će na sceni "Planet Holivuda" pevati i trenutno veoma popularni pevač Trejn, koji se proslavio letnjim hitom "Drive-By".

Povezane vesti: Pripreme za izbor najlepše devojke univerzuma: Naša misica se zabavlja u Las Vegasu Naša misica u Las Vegasu
Pogledaj vesti o: Miss sveta

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Sutra finale izbora za Miss Univerzum: Brana na 64. mestu po prognozama kladionica!

Izvor: Svet, 18.Dec.2012

U luksuznom hotelu “Planet Holivud” u Las Vegasu počele su probe za finale mis univerzuma koja će biti izabrana sutra. Ove godine na izboru za mis univerzum učestvuje 97 zemalja sveta, a Srbiju predstavlja Branislava Mandić, koja je zajedno sa ostalim kandidatkinjama imala probu u kupaćem kostimu...

Nastavak na Svet...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.