Varala ljude predstavljajući se kao turistički agent

Izvor: Blic, 17.Jan.2012, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Varala ljude predstavljajući se kao turistički agent

Leskovačka policija je uhapsila i privela istražnom sudiji Osnovnog suda u tom gradu D.D. iz Leskovca, zbog osnovane sumnje da je izvršila više krivičnih dela prevare, čime je pribavila protivpravnu imovinsku korist veću od 307.000 dinara.

Sumnja se da je D.D. u svojstvu odgovornog lica turističke agencije "Hera tim" iz Leskovca, u nameri da pribavi protivpravnu imovinsku korist, u novembru i decembru prošle godine dovela u zabludu 25 lica sa područja Leskovca >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i Niša da će im organizovati putovanje u Istambul i Dubai.

Prevareni putnici su dogovorene iznose uplaćivali u celosti, a D.D. aranžmane za putovanja u Istambul i Dubaiju nije realizovala, niti je putnicima vratila novac.

Oštećeni putnici su podneli prigovor na rad turističke agencije nadležnoj turističkoj inspekciji.

Povezane vesti: Pucao u zeca, pogodio komšiju Varala građane lažno se predstavljajući Uhapšen Leskovčanin zbog bacanja "kašikare" na kuću zatvorskog čuvara Uzimala zlato za "skidanje" crne magije Uhapšeni pljačkaši zlatara
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.