Izvor: JUGpress.com, 20.Sep.2018, 22:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog iznude
LESKOVAC
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su A.S. (1983), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela iznuda u pokušaju i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Sumnja se da je on, 17. septembra u večernjim časovima u Leskovcu, od 67-godišnjeg muškarca u njegovoj kući, uz pretnju pištoljem, na ime navodnog >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << duga pokušao da iznudi 1.000 evra, saopštila je policija.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje i on je, uz krivičnu prijavu, priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu.
PodeliteFacebookTwitterGoogleEmailSkype
I ovo Vam može biti interesantno
Bor, uhapšena žena osumnjičena za ubistvo
Izvor: RTS, 21.Sep.2018, 11:03
. Policija je u Boru uhapsila A. O. (1966) iz tog grada, zbog postojanja sumnje da je izvršila krivična dela teško ubistvo i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.






