Uhapšen vlasnik Produkta koji je godinu dana bio u bekstvu!

Izvor: Press, 30.Avg.2014, 20:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen vlasnik "Produkta" koji je godinu dana bio u bekstvu!

On je kazao da je Radomir Jovanović uhapšen po poternici Okružnog suda u Leskovcu i saglasno rešenju o određivanju pritvora istražnog sudije od 29.marta 2013.godine .

R.J.koji se nalazio u bekstvu tereti se kao saizvršilac u slučaju bivšeg gradonačelnika Leskovca Slobodana Kocića , zbog sumnje da su sa još šestoro osoba oštetili budžet grada za oko 100 miliona dinara.

Više javno tužilaštvo u Leskovcu podiglo je 21. novembra podiglo je optužnicu pred >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Višim sudom u Leskovcu protiv bivšeg gradonačelnika Leskovca Slobodana Kocića, bivše direktorke gradske Direkcije za urbanizam i izgradnju Dragane Stošić i još šest lica zbog više krivičnih dela zloupotrebe službenog položaja u periodu od 2010. god. do 2012.godine.

Pored toga optuženi se terete zbog omogućavanja koristi u vidu korišćenja bez naknade građevinskog zemljišta u javnoj svojini grada Leskovca , drugim učesnicima u tim poslovima.

Bivši gradonačelnik Leskovca Slobodan Kocić, bivša direktorka Direkcije za urbanizam Dragana Stošić i još sest osoba uhapšeni su krajem marta i u istražnom zatvoru su proveli više meseci .

Sudski postupak protiv optuženih je u toku pred Višim sudom u Leskovcu. 



PROČITAJTE JOŠ:
POSLEDNJI OPROŠTAJ: Sahranjen ubijeni žandarm Stevan Sinđelić

PUCNJAVA NA ZVEZDARI: Čuvar Okružnog zatvora ranjen u nogu!
Lančani sudar kod pumpe Zmaj, jedna osoba povređena

   

Nastavak na Press...



Povezane vesti

NAKON GODINU DANA BEKSTVA! Na aerodromu uhapšen vlasnik Produkta

Izvor: NaDlanu.com, 30.Avg.2014

Vlasnik je uhapšen u petak veče na aerodromu. U bekstvu je od marta 2013. godine...Vlasnik preduzeća Produkt Pečenjevce Radovan Jovanović, koji je bio u bekstvu od marta 2013. godine, uhapšen je u petak uveče na beogradskom aerodromu Nikola Tesla, izjavio je sudija Višeg suda u Leskovcu Nebojša...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.