UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO U LESKOVCU

Izvor: Kurir, 11.Jun.2011, 15:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO U LESKOVCU

BEOGRAD - Leskovačka policija uhapsila je M.I. (31), zbog sumnje da je prošle noći smrtno ranio V.Đ. (30), a B.S. (30) lakše povredio.

BEOGRAD - Leskovačka policija uhapsila je M. I. (31) zbog sumnje da je prošle noći smrtno ranio V.Đ. (30), a B.S. (30) lakše povredio.

Policija je saospstila da postoje osnovi sumnje da je M.I. jedan čas posle ponoći na keju pored reke Veternice nožem ubo u grudi V. Đ. (30), koji je od zadobijene povrede preminuo na urgentnom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << odeljenju bolnice u Leskovcu.

On je istim nožem ubo u predelu stomaka B.S. (30) iz Leskovca, koji je zbrinut na urgetnom odeljenju bolnice u Leskovcu, a povreda koju je zadobio je kvalifikovana kao laka telesna povreda.

Tom događaju predhodila je svađa između M.I. i nastradalih, navodi policija.

M I. se tereti za krivična dela ubistvo i ubistvo u pokušaju i predat je nadležnom istražnom sudiji Višeg suda u Leskovcu.

Nastavak na Kurir...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.