Izvor: Kurir, 18.Jan.2011, 16:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UHAPŠEN LESKOVAČKI PIROMAN
LESKOVAC- Leskovačka policija uhapsila je M.M.(33) zbog sumnje da je čak sedam puta palio kuću, vikendicu i automobil jedne Leskovčanke, kao i imovinu njene dve kćerke, rečeno je u Leskovačkoj policiji.
Načelnik Policijske uprave u Leskovcu Dejan Radenković rekao je da se za sada ne znaju motivi osumnjičenog.
Osumnjičeni M.M. je tokom decembra i januara pet puta bacio Molotovljev koktel na terasu i u kuću >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << M.M.(64), jednom na njihovog "fiću", a jednom na vikendicu u okolini Leskovca, koja je skoro potpuno izgorela.
Betin izvor iz policije naveo je da je osumnjičeni uhapšen pre dve noći kada su mu policajci postavili zasedu.
- Prišao je do kuće i kroz odškrinut prozor bacio Molotovljev koktel i počeo da beži. Uhvatili smo ga i priveli u stanicu, ali on je poricao delo i tada i posle kasnijih ispitivanja. Na ovakav slučaj nisam naišao tokom svog dvadesetogodišnjeg rada, rekao je jedan od inspektora.
M.M. će danas biti predat istražnom sudiji.












