Izvor: Blic, 01.Jun.2008, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U školi kod Leskovca pronađene zmije

U Osnovnoj školi u selu Gradiška, kod Crne Trave, jedna od učionica je morala da se zatvori jer se u njoj pojavljuju zmije. Leskovački nedeljnik "Naša reč" piše da su se zmije koje su dolazile iz podruma te škole najverovatnije nastanile u kamenom temelju stare i ruinirane zgrade.

Učenike i nastavnike je od napada gmizavaca više puta spasavao pomoćni radnik te ustanove.

Nastava iz te učionice je preseljena u drugu, a u školi se pribojavaju da zmije ne okupiraju celu ustanovu, budući da se sve učionice nalaze na istom temelju i podrumu.
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.