Španci grade fabriku u Leskovcu

Izvor: Akter, 24.Sep.2015, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Španci grade fabriku u Leskovcu

Kompanija za proizvodnju medicinskih aparata "Medkomtek grup (Medcomtech group)" iz Barselone otvoriće u Leskovcu fabriku za proizvodnju dijagnostičkih aparata u kojoj će u prvoj fazi biti zaposleno 50 Leskovčana

Gradnja fabrike treba da počne do kraja ove godine, a investicija je vredna dva miliona evra.

Memorandum o saradnji sa predstavnicima kompanije "Medkomtek" iz Barselone, potpisao je Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović.

Potpisivanjem memoranduma grad Leskovac se obavezao da će najkasnije u naredna tri meseca obezbediti dozvole neophodne za realizaciju projekta.

Nastavak na Akter...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.