Širi se leskovačka kolonija u Dinamu

Izvor: OkRadio.rs, 01.Feb.2013, 08:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Širi se leskovačka kolonija u Dinamu

Siniša Stančić, novi trener GFK Dinamo, koji je došao iz Leskovca, namerava da dovede dva iskusna igrača iz svog grada i jednog iz Vlasotinca, sa kojim je tokom svoje trenerske karijere radio. Prema najvama, radi se o Nikoli Stefanoviću, Zvonimiru Stankoviću i Marku Spasiću.   Stefanović je jesenas bio u Slogi iz Kraljeva, Stanković u Dubočici 1923 iz Leskovca, a Spasić u Moravcu Orionu  iz  Mrštana kod Leskovca. Sva trojica fudbalera ponikla su u leskovačkoj Dubočici. Od igrač sa strane tu su i Nišlije, koji su nastupali i u jesenjem delu prvenstva,  Ranđelović i Todorović. Povratak još...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.