Izvor: JUGpress.com, 16.Maj.2024, 18:57

Rukometaši Dubočice 54 na oproštaju od publike savladali Ub

LESKOVAC
Utakmicom 6. kola plejauta Super rukometne lige između RK Dubočica 54 i ekipe „Uba“ u SRC „Dubočica“ leskovčki tim se oprostio od svojih navijača u sezoni 2023./2024. Novi bodovi osvojeni su pobedom od 37:32 (19:13). Gostujući tim, koji se bori za opstanak, pokušao je da ponovi iznenađenje iz prethodnog dela sezone, kada su osvojili bod u Leskovcu. Bili su ravnopravan protivnik do 20. minuta (9:9), kada je omaći tim serijom 3:0 rezultatski se odlepio. Gosti uzvraćaju i približavaju se na gol zaostatka (24. minut 12:11), ali do kraja sledi nova serija Dubočice od 6:2 i na odmor se otišlo sa 19:13. U drugom poluvremenu gosti su se predali, leskovački tim je u41. minutu imao i deset golova...
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.