Izvor: juGmedia, 20.Sep.2014, 16:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rekonstrukcija gradskog trga iduće godine
LESKOVAC – Centralni trg u Leskovcu dobiće novi urbanistički izgled iduće godine, posle izrade građevinskog projekta i dobijanje neophodnih dozvola.
To je odluka Direkcije za urbanizam i izgradnju u kojoj je ranije početak radova, vrednih oko 18 miliona dinara, najavljivan za ovu godinu.
“Urbanistički projekat je završen i u toku je izrada građevinskog i finansijskog projekta, koji će biti završen pre usvajanja budžeta grada >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << Leskovca za iduću godinu”, objašnjava direktor ove direkcije Milenko Milenković.
Planirani novac usmeren je na kompletnu rekonstrukciji Ulice Viljema Pušmana i na dovršetak radova na zaobilaznici koja će biti spojena sa Devetom ulicom, odnosno, Bojničkim putem.
(Kraj) mil







