Izvor: Blic, 29.Sep.2008, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Požar u fabrici u Leskovcu
U privatnoj konfekciji Martes u Leskovcu noćas je izbio požar u kome je deo zaliha gotovih proizvoda izgoreo, a deo oštećen, rečeo je Beti u sektoru za zaštitu i spasavanje Policijske uprave u Leskovcu.
Požar u toj konfekciji sa više od stotinu zaposlenih, izbio je oko 3.00 posle ponoći u podrumskim prostorijama, a vatrogasci su uspeli da ga ugase sat vreme kasnije.
Uzrok požara još nije poznat, kao ni visina pričinjene štete.
Pogledaj vesti o: Leskovac
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






