Izvor: juGmedia, 20.Maj.2015, 15:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Porodilje dobile pomoć
LESKOVAC – Iz gradske kase danas su isplaćena 3,4 miliona dnara porodiljima na ime jednokratne pomoći.
Novčana sredstva u visini od 10 hiljada za zaposlene i 20 hiljada za nezaposlene dobilo je 250 majki, saopšteno je iz kabineta gradonačelnika.
(Kraj)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















