Izvor: S media, 30.Apr.2010, 22:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pomoć poslanika DS
Grupa poslanika Demokratke stranke obišla je danas poplavljena domaćinstva u selu Donji Bunibrod kod Leskovca.
Portparol DS Jelena Trivan rekla je da Poslanički klub DS danima obilazi poplavljena mesta i pokušava da pomogne i sakupi značajnu finansijsku pomoć.
Ona je rekla da je DS pozvao lokalne samouprave i privatna preduzeća i da je sakupljeno oko pet miliona dinara.
"I sami smo se >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << organizovali, 65 poslanika je sakupilo milion dinara. Danas smo doneli ta sredstva Leskovcu, ukupno dva miliona", rekla je Trivan.
Trudićemo se da obezbedimo i građevinski materijal, hranu i sredstva za higijenu, rekla je Trivan.
"Želimo da pokažemo ljudima da nisu sami i zaboravljeni. Dok trajno ne bude rešeno pitanje poplava, odvoda, kanala, dotle je bitno da se ovim ljudima pomogne da započnu
normalan život", rekla je Trivan.
















