Podele u leskovačkom SPS: Raspuštanje odbora nestatutarno?

Izvor: Blic, 02.Dec.2014, 21:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podele u leskovačkom SPS: Raspuštanje odbora nestatutarno?

Bivši predsednik Gradskog odbora SPS-a i predsednik Skupštine grada Leskovca Živojin Stefanović izjavio je da je nedavna odluka o raspuštanju tog odobora nestatutarna “jer vrh stranke nije naveo zbog čega je to učinjeno”.

On je rekao da članovi Privremenog organa prave podele time što pozivaju odbornike i traže da se izjasne ko je za njih, a ko za Stefanovića.

- Ja nikada neću rasturati Socijalističku partiju jer sam jedan od tvoraca te partije, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ali ako ne prestane da se preti odbornicima, krenuću u jednu lokalnu priču za koju ima mnogo zainteresovanih i braniću svoj i integritet svoje porodice - rekao je Stefanović, koji je 17 godina vodio leskovačke socijaliste.
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.