Po Leskovcu vozio policajca na krovu automobila

Izvor: Kurir, 24.Dec.2012, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Po Leskovcu vozio policajca na krovu automobila

Policija tereti Miloša M da je automobilom povredio policajca, koga je vozao ulicama Leskovca pošto je odbio da se legitimiše

LESKOVAC - Leskovačka policija uhapsila je i odredila zadržavanje Milošu M. (21) iz tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napada na policajca na dužnosti, saopšteno je danas iz PU Leskovac.

Kriminalistička policija PU Leskovac je, kako je saopšteno, 22. decembra oko 23.30 >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sati, u ulici Učitelja Josifa u Leskovcu, nakon izdavanja naređenja da stane, prišla Milošu M. zbog legitimisanja i pregleda.

Miloš M. nije postupio po naređenju, već je ušao u automobil i krenuo, a tom prilikom je vozilom udario policajca, koji mu je izdavao naređenje da stane i odbacio ga prvo na haubu, a zatim i na krov vozila.

Policajac se rukama uhvatio za krov vozila i nastavio sa davanjem naređenja Milošu M. da zaustavi vozilo, a osumnjičeni je nastavio da beži ulicama Leskovca, da bi u Ulici 28. marta, policajac pao sa krova vozila, a Miloš M. je nastavio da vozi u pravcu naselja Bobište.

Policajac je tom prilikom zadobio lake telesne povrede ekstremiteta i glave.

Kako se dodaje u saopštenju, Miloš M. će biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Leskovcu.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Šokantno: Vozio policajca na krovu automobila kroz leskovačke ulice

Izvor: juGmedia, 24.Dec.2012

LESKOVAC – Leskovčaninu Milošu  M. (21) određen je pritvor do mesec dana zato što je policajca udario automobilom, bacio na haubu, pa ga kilometar vozio na krovu centralnim leskovačkim ulicama, bežeći od legitimisanja...Mladića je u ulici Učitelja Josifa u Leskovcu 22. decembra oko 23,30...

Nastavak na juGmedia...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.