Ovo je Srbija

Izvor: RTS, 26.Okt.2012, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovo je Srbija

U Vlasotincu se, posle više od veka, obnavljaju stara zdanja izuzetne arhitekture. Šta su krile oronule fasade starih zdanja u centru grada saznaćete u priči koleginice Danijele Kocić iz našeg TV centra u Leskovcu.

Opština Vlasotince pokrenula je akciju obnove fasada na starim kućama i arhitektonski vrednim zdanjima u centru grada. Mnoga stara zdanja su zaštićeni spomenici kulture. Za četiri meseca obnovljene su fasade na devetnaest objekata, a naredne godine >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << nastavljaju posao vredan više od šest miliona dinara.

Saznaćete da li će Vrnjačka Banja dobiti bolji prevoz zato što je autotransportno preduzeće "Morava" ponovo postalo javno preduzeće.

Emisiju uređuju: Gordana Petrović, Nadežda Medić i Vesna Manojlović

Voditeljka: Dragana Anastasijević

Odgovorni urednik redakcije Dopisništva: mr Nenad J. Ristić
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.