Izvor: JUGpress.com, 07.Okt.2024, 15:26

Održano plivačko takmičenje “Leskovački pobednik”

LESKOVAC

Više od 400 takmičara učestvovalo je na Međunarodnom takmičenju u plivanju „Leskovački pobednik“ koje je po 14. put organizovao PK Leskovac. Učešće je uzelo 24 klubova iz Srbije, Bugarske i Severne Makedonije. Takmičenje je otvorio narodni poslanik Stefan Kitanović istakavši da Grad Leskovac prepoznaje značaj plivanja i plivačkih takmičenja.

„Izdvajaju se značajna sredstva za plivače, od kojih su mnogi bili i dobitnici Oktobarskih >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << nagrada. Grad Leskovac se trudi da podstiče mlade na zdrave stilove života, zbog čega su ulaganja u oblast sporta visoko pozicionirana na lestvici prioriteta“.

Dva najbolja kluba na ovom takmičenju su bili PK Leskovac i Sveti Nikola iz Niša. (Kraj) IS/MS

I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.