Izvor: JUGpress.com, 05.Dec.2021, 15:54

Novi trijumf “Dubočice”

LESKOVAC-ZUBIN POTOK

Rukometaši „Dubočice 54“ nastavili su seriju dobrih rezultata pobedom u 12. kolu Arkus superlige. U Zubinom Potoku savladali su „Mokru Goru“ rezultatom 23:33 (11:16). Domaća ekipa je uspevala da održi rezultatsku neizvesnost do 14 minuta (7:7). Leskovčani tada stvaraju prednost od tri golova razlike, a na poluvreme odlaze sa pet golova viška (11:16). U drugom poluvremenu nije bilo neizvesnosti, >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << gosti su sigurnom igrom polkao uvećavali vođstvo do konačnih 23:33.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali Gašić (odbrane 8/22), Spasić 5, Radulović 3, Marinković, Grubić, A. Pavlović 2, Mađar, Mitić (odbrane 4/11), Denić 4 (igrač utakmice), Mitrović 3, Matović 3, Atanasković 6, Stanojković 1, Al. Pavlović 2, Anđelković 4, Kocić.

Nakon 12. kola „Dubočica 54“ ima 21 bod i nastavlja borbu za sam vrh svoje grupe sa „Partizanom“. Narednog vikenda Leskovčani ponovo gostuju, odlazi na megdan u Kostolac ekipi „Rudara“.