Neće biti povećanja cena komunalnih usluga

Izvor: juGmedia, 15.Jan.2016, 12:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neće biti povećanja cena komunalnih usluga

LESKOVAC – U cilju zaštite budžeta sugrađana, a nakon sastanka sa direktorima javno komunalnih preduzeća u Leskovcu, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović doneo je odluku da u  2016. godini  neće biti poskupljenja komunalnih usluga.

Odluka je usledila kao odgovor svim javno komunalnim preduzećiima u gradu da povećanje cene usluga nije uslov za povećanje produktivnosti, već da uspešnost svakog preduzeća mora >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << biti posledica uštede, efikasnosti poslovanja i  racionalizacije troštova.

“To znači da će cene grejanja, vode, iznošenja i deponovanja čvrstog komunalnog otpada, prevoza, pijačnih i staničnih usluga kao i cena parking prostora i održavanja higijene, zelenila,  pogrebnih i dimničarskih usluga biti na  istom nivou  kao i u 2015. godini”, objašnjava PR gradonačelnika Sanja Conić.

Inače, Leskovac spada u grupu gradova u Srbiji u kojima su cene komunalnih usluga niže nego u velikim gradovima poput Niša, Kragujevca, Novog Sada.

(Kraj) dum

Nastavak na juGmedia...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.