NESTALA DOKTORKA!

Izvor: Kurir, 27.Mar.2012, 09:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NESTALA DOKTORKA!

Marijani Stojanović se od subote gubi svaki trag

LESKOVAC - Uzbuna!

Primarijus Marijana Stojanović (56), zaposlena u leskovačkom Zavodu za javno zdravlje, nestala je u subotu ujutru, i za njom tragaju policija i njene kolege!

- Marijana je dvadesetak dana bila na bolovanju zbog zdravstvenih problema. Ona je sjajna koleginica, saradnik i stručnjak. Nikome se nije zamerila - rekli su u leskovačkom Zavodu za javno zdravlje, u čijoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je Službi za promociju zdravlja Marijana Stojanović radila.

Prof. dr Katerina Nikolić, rođena sestra nestale Marijane, kaže da je sa sestrom bila redovno u kontaktu i da joj je bilo čudno što joj se ne javlja.

- Komšije su mi rekle da je nisu videle od četvrtka. Marijana nema neprijatelje, niti razloga da ode negde od kuće, i zaista ne znam zašto je nestala - kazala je Katerina.

(A.    D.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.