Izvor: JUGpress.com, 09.Nov.2021, 12:23

Mrtva trka bošnjačana i vinarčana

LESKOVAC-VLASOTINCE-LEBANE-BOJNIK

Nekadašnji srpskoligaši ekipe vinaračke Mladosti 1959 i Jedinstva iz Bošnjaca nalaze se na čelu tabele Jablaničke okružne lige ,,Zapad” sa po 27 bodova, čak četiri više od trećeplasirane ekipe OFK Morava iz Leskovca.

U ovonedeljnom vikendu u 12. kolu u Bošnjacu domaće Jedinstvo bez većih problema došlo je do pobede i nova tri boda u meču sa ekipom Slobode >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << iz Donjeg Brijanja, a u komšiskom derbiju u Pečenjevcu , Mladost 1959 izvojevao je izuzetno važnu pobedu minimalnim rezultatom 0:1 u meču sa domćim Železničarom.

Nema sumnje da će prvak u grupi ,,Zapad” biti odlučen u samom finišu prvenstva, što daje posebnu draž svim poklonicima fudbalske igre koji prate utakmice ovog ranga takmičenja na teritoriji Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga.

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.