MOGLO JE I BOLJE: Čukarički PORAŽEN u Leskovcu

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Okt.2023, 23:11

Duel drugog kola Lige konferencije.

Fudbaleri Čukaričkog su izgubili sa 2:0 kao domaćini u Leskovcu od Genka iz Belgije u duelu drugog kola grupe F Lige konferencija.

Golove su postigli  Brajan Hejnen u 10, odnosno Džozef Pejntsil u 21. minutu iz penala.

Gosti iz Belgije su zaista dominirali tokom prvog poluvremena, naročito u prvih 25 minuta.

U nastavku je viđena špotpuno drugačija slika.

Igor Matić je na poluvremenu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << napravio trostruku promenu, od kojih je najviše pokazao 16-godišnji Mihajlo Cvetković.

Veliku šansu u 54. minutu je imao Luka Adžić posle dodavanja u prazan prostor Docića. Ipak, Van Krombruge je dobro intervenisao.

Golman Genka istakao se i nešto kasnije, kada je zaustavio jako dobar pokušaj Cvetkovića. Lopta je išla pod prečku, ali je završila u korneru.