Izvor: JUGpress.com, 11.Nov.2025, 18:43

Leskovčanin Marjan Mladenović promovisao pesmu posvećenu Srbiji

LESKOVAC
Leskovački pevač Marjan Mladenović svoju novu pesmu posvetio je Srbiji i leskovačkim junacima od Prvog svetskog rata. Mladenović potpisuje i tekst pesme, dok su aranžman i produkciju uradili Dragan Stojiljković i Nenad Todorović iz Vranja.
„Ovom melodijom sam ostvario svoj dugogodišnji san. Moja nova pesma ističe patriotizam i posvećena je Srbiji, ali i svim leskovačkim junacima – počev od Prvog svetskog rata pa sve do Košara Ona je odraz svih onih koji su dali živote za otadžbinu, među kojima i naš sugrađanin Radoš Cerović“ kaže Mladenović.
Publika je na promociji imala priliku da vidi premijerno prikazivanje...

Nastavak na JUGpress.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.