Izvor: OkRadio.rs, 21.Maj.2015, 16:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leskovački kulturni centar dobio 3D bioskop
Digitalizovani bioskop kupljen uz pomoć donatora i Grada svečano je otvoren u sredu, 20. maja, u Leskovačkom kulturnom centru. Kinoprojektor star 40 godina uz koga je u ovoj sali od 150 mesta na stotine hiljade Leskovčana odgledalo preko 10.000 filmova, otišao je u istoriju, a ljubitelji filma će od sada uživati u filmskoj umetnosti uz pomoć najsavremenije digitalizovane opreme. Publika će i na Festivalu filma “Liffe” koji se svakog leta već nekoliko godina održava u Leskovcu imati prilike da po prvi put uživa i u 3D projekcijama u jedinom bioskopu u gradu. Ovo je priznanje Leskovcu i priznanje Kulturnom...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











