Izvor: B92, 18.Maj.2010, 19:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leskovac: Uhapšeno 18 Avganistanaca
Leskovac -- Leskovačka policija uhapsila je 18 osoba iz Avganistana koje su nelegalno ušle na teritoriju Republike Srbije.
Avganistanci su uhapšeni na leskovačkoj autobuskoj stanici "Legas" u autobusu koji je išao iz Skoplja ka Beogradu.
Sudija prekršajnog suda odredio im je pritvor od osam dana i meru udaljenja sa teritorije Srbije.
U poslednjih mesec dana ovo je četvrto hapšenje stranaca bez putnih isprava na gradskoj stanici u Leskovcu.
Leskovac: Uhapšeno 18 Avganistanaca
Izvor: Mondo, 18.Maj.2010
Leskovačka policija uhapsila je 18 osoba iz Avganistana koje su nelegalno ušle na teritoriju Srbije.
Leskovac: Privedeno 18 Avganistanaca
Izvor: Večernje novosti, 18.Maj.2010
Leskovačka policija saopštila jeda je privela sudiji Prekršajnog sud 18 osoba iz Avganistana koje su nelegalno ušle na teritoriju Republike Srbije
Pritvor za Avganistance koji su ilegalno ušli u Srbiju
Izvor: S media, 18.Maj.2010
Sudija za prekršaje u Leskovcu odredio je pritvor od šest do osam dana osamnaestorici državljana Avganistana koje je leskovačka policija privela u proteklih nedelju dana zbog ilegalnog boravka u Srbiji, saopštila je večeras policija. ..U saopštenju se navodi da su Avganistanci nelegalno ušli...
U Leskovcu privedeno 18 Avganistanaca
Izvor: Glas javnosti, 19.Maj.2010, 07:26
LESKOVAC - Leskovačka policija saopštila je da je privela sudiji Prekršajnog sud 18 osoba iz Avganistana koje su nelegalno ušle na teritoriju Republike Srbije i kretale se bez važećih putnih isprava i identifikacionih dokumenata...U saopštenju se navodi da su sva ova lica u proteklih nedelju dana...












