Leskovac: Požar u kući, starica se ugušila

Izvor: Kurir, 15.Dec.2012, 22:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leskovac: Požar u kući, starica se ugušila

LESKOVAC - U požaru u porodičnoj kući u selu Turekovac nadomak Leskovca ugušila se Vidosava Stevanović (86 ), potvrdio je načelnik Odeljenja za vanredne situacije u Jablaničkom okrugu Miodrag Marjanović.

On je rekao da je požar izbio u petak uveče u prizemlju dvospratne kuće, u sobi gde je starica spavala.

- Starica je bila sama kod >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kuće a požar su primetile komšije. Vatrogasci su uspeli da spreče da se požar proširi na okolne zgrade ali je čitavo prizemlje potpuno izgorelo - rekao je Marjanović.

U vatrogasnoj brigadi sumnjaju da je do požara došlo usled ispadanja žara iz peći na drva ali nakon kompletnog uviđaja znaće se tačan uzrok požara.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.