Izvor: OkRadio.rs, 20.Okt.2016, 14:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LE: Iz vrtića ukrali 200 kašika!
LESKOVAC – Dečji vrtić „Cvrčak“ na Hisaru obijen je u noći između srede i četvrtka, a iz njega su lopovi odneli samo kašike, potvrđeno je Jugmedii. Po rečima direktorke leskovačke Predšolske ustanove „Vukica Mitrović“ Jasmine Anđelković obijena su bočna vrata od trpezarijskog dela, a taj ulaz se koristi samo za dostavu hrane. „Upošljenici vrtića su to primetili jutros (četvrtak) kada su došli na posao i odmah pozvali policiju. Nestalo je nešto od inventara, tačnije odnešene su skoro sve kašike, oko 200 komada. Ovo je prvi put da se ovako nešto događa u vrtiću“ kaže Anđelkovićeva. Ona dodaje...
NESVAKIDAŠNJA PLJAČKA Lopovi iz vrtića odneli 200 kašika
Izvor: juGmedia, 20.Okt.2016
LESKOVAC – Dečji vrtić „Cvrčak“ na Hisaru obijen je u toku noći a iz njega su lopovi odneli samo kašike, potvrđeno je Jugmedii...Po rečima direktorke leskovačke Predšolske ustanove „Vukica Mitrović“ Jasmine Anđelković obijena su bočna vrata od trpezarijskog dela, a taj ulaz se...



