Izvor: OkRadio.rs, 17.Jan.2015, 16:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LE: 27.000 saobraćajnih kazni
Saobraćajna policija napisala je preko 27.000 kazni u Jablaničkom okrugu, što znači da je u 2014. godini kažnjena polovina Leskovčana koji imaju automobile. Od naplate prekršajnih prijava država je samo na Jablaničkom okrugu zaradila preko 100 miliona dinara, piše JuGmedia. Na račun Leskovca, kažnjavanjem skoro 20.000 stanovnika uplaćeno je 23.155.000 dinara. U leskovačkoj policiji tvrde da je broj kazni na nivou proseka Republike Srbije. Tvrde da je stanje bezbednosti saobraćaja na putevima u okrugu daleko povoljnije nego u istom periodu 2013. godine jer je broj nezgoda smanjen sa 472 na 393. ...






