Izvor: JUGpress.com, 08.Avg.2025, 20:49

Ko su “Paja i Jare”?

LESKOVAC

Ukupnom sumom od 3.945.428 dinara Grad Leskovac je namirio nove pristigle obaveze. Od ovog iznosa za naknadu političkim partijama za jul mesec isplaćen je iznos od 416.688. dinara. Za energetsku sanaciju firmi „Paja i Jare“ isplaćena je suuma od 2.026.000 dinara, dok je na ime usluga za odvoz smeća preduzeću „Por Verner Veber“ isplaćen iznos od 242.028 dinara.

Za popravku vodosistema u Mesnoj zajednici Jarsenovo, preduzeću „DSB Plus“ >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << isplaćen je iznos od ukupno 992.600 dinara. Mesnoj zajednici „Centar“ za uređenje prostora odnosno za sadnju novih sadnica, isplaćen je iznos od 12.770 dinara.   Na ime jubilarne nagrade Jeleni Stojanović za 20 godina rada u Gradskoj upravi isplaćen je iznos od 211.268 dinara.

Preostali iznos od 44.074 dinara isplaćen je Domu kulture Pečenjevce na ime autorskog honorara tokom realizacije „Svetoilijskih večeri“. (kraj) IS/LJS

I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.