Izvor: JUGpress.com, 09.Feb.2021, 19:57

Još dve osobe preminule u leskovačkoj Kovid bolnici

LESKOVAC

U leskovačkoj kovid bolnici preminula su jop dva pacijenta, stara 88 i 74 godine, a jedan je prebačen u Klinički centar Niš. Bilo je 8 prijema i 5 otpusta, a broj hospitalizovanih je 56.

Na kiseoniku je 46, a na respiratoru 5 osoba. Sa teritorijie Leskovca je 33 obolelih, Vlasotinca 13, Lebana 6, Bojnika 3 i Medveđe 1.

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.