Izvor: juGmedia, 27.Nov.2013, 11:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gužve zbog reprograma dugovanja za struju
LESKOVAC – Na šalterima leskovačke „Elektrodistribucije“ su ogromne gužve jer su Leskovčani čekali da u poslednjem trenutku potpišu ugovore o reprogramu dugovanja za utrošenu struju.
Portaprol ovog državnog preduzeća Nebojša Stanković kaže da takozvani stari dug iznosi 2,4 milijarde dinara, a juče do kraja radnog vremena reprograme poptisalo 6.737 domaćina i još oko 340 pravnih lica.
Reč je o ukupno programiranom dugu od 155 miliona dinara. Povoljna ponuda za reprogramiranje na 12 do 120 rata se završava krajem ovog meseca.
(Kraj) mil
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













