Gradonačelniku Leskovca još jedna funkcija

Izvor: JužneVesti.com, 10.Maj.2017, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gradonačelniku Leskovca još jedna funkcija

Prvi čovek Leskovca i lider naprednjaka u tom gradu Goran Cvetanović izabran je i za predsednika Skupštine osnivača preduzeća "Centra za razvoj Jablaničkog i Pčinjskog okruga", gde zapravo nasleđuje gradonačelnika Vranja Slobodana Milenkovića.

Kako se navodi na zvaničnom sajtu Grada Leskovca, podršku Cvetanoviću za još jednu funkciju dali su gradonačelnici i predsednici opština i gradova >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << Jablaničkog i Pčinjskog okruga, kao i direktori poznatih kompanija koje su suvlasnici ovog preduzeća.

Ovo je još jedno priznanje, ali i potvrda uspešnosti rada gradonačelnika Leskovca i leskovačke lokalne samouprave - stoji na zvaničnom sajtu Grada.

Centar za razvoj Jablaničkog i Pčinjskog okruga je osnovan novembra 2006.godine, registrovan je kao društvo sa ograničenom odgovornošću, koje "podržava dugoročni društveno-ekonomski razvoj regiona".

Osnivači Centra su opštine i gradovi Jablaničkog i Pčinjskog okruga, predstavnici biznis sektora i civilnog društva.
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JužneVesti.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.