Izvor: JUGpress.com, 04.Nov.2024, 17:44

Filipović: ,,Celu deceniju prisustvujemo ovakvim sednicama Skupštine”

LESKOVAC

Odbornik Jedinstvene Srbije u Leskovcu Nenad Filipović rekao je na današnjoj sednici da celu deceniju odbornici prisustvuju sednicama Skupštine nalik ovoj koja se održala danas.

,,Nikada nisam zloupotrebljavao poslovnik time što izađem i kažem da reklamiram određeni član, kao što sam sada izašao i rekao koji su članovi povređeni, a da govorim o nekoj replici. Ovde večito imamo situaciju >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << da neko izađe i priča o poslovniku, a u stvari ne priča o poslovniku. Članovi 121 i 124 govore da ne može niko da dobacuje odborniku sa mesta. Mi ovde stalno imamo par odbornika koji stalno dobacuju sa mesta, misleći da će na taj način da nekog od odbornika skrenu sa misli šta je želeo da kaže. Treba odmah reagovati, postoji u poslovniku da se može izreći opomena pojedincima jer se ovo stalno ponavlja. Deset godina se u ovom parlamentu isto ponavlja. Mislim da treba da preuzmete odgovornost i svako ko se tako ponaša da dobije adekvatnu kaznu. Ja za 5 mandata ovde u ovoj skupštini nisam dobacio nikome, svakog sam saslušao do kraja. To očekujem i od drugih kolega, ako je po poslovniku – neka bude po poslovniku.” (Kraj) ĐS/MS

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.