Izvor: B92, 31.Okt.2009, 14:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dvostruko ubistvo u Bojniku
Bojnik, Leskovac -- I.T. (69) iz bojničkog sela Gornje Brijanje ubio je jutros dvoje komšija nakon čega je uhapšen, potvrdio je portparol leskovačke policije Boban Zdravković.
Ubistvo se dogodilo oko devet sati, a ubica je uhapšen i trenutno je u policijskoj stanici u Leskovcu. Prema navodima policije, ubijen je muškarac Đ.Đ. (59) i žena J.S. (55), >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a ubistvo je izvršeno iz lovačke puške. Pretpostavlja se da je motiv zločina to što je ubica verovao da ga ubijeni duže vreme potkradaju.
Nezvanično se saznaje da su ubica i njegove žrtve od ranije bili u lošim odnosima.
Hapšenje je, ranije danas, potvrdio i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić koji je rekao da je ubica, pri hapšenju, u jednom trenutku potegao i oružje na policiju.
Dvostruko ubistvo u Gornjem Brijanju kod Leskovca
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 31.Okt.2009
LESKOVAC - U bojničkom selu Gornje Brijanje jutros je jedan muškarac ubio dvojicu svojih komšija, potvdio je Beti portparol leskovačke policije Boban Zdravković...Ubistvo se dogodilo oko devet sati, a ubica je uhapšen i trenutno je u policijskoj stanici u Leskovcu...Policija još nije saopštila...
Utvrdjivanje motiva i okolnosti dvostrukog ubistva u toku
Izvor: SrbijaNet.rs, 31.Okt.2009
U bojničkom selu Gornje Brijanje jutros je izvršeno dvostruko ubistvo, a efikasnom akcijom leskovačke policije osumnjičeni je uhapšen i nalazi se u policijskoj stanici u Leskovcu, izjavio je portparol leskovačke policije Boban Zdravković. Zdravković je dodao da je u toku utvrdjivanje motiva...









