Izvor: JUGpress.com, 17.Nov.2019, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dubočica izgubila u Novom Pazaru

LESKOVAC

Leskovački rukometaši poraženi su u derbiju 10. kola rukometne Superlige Srbije od faovrita Novog Pazara sa 35:32 (21:17). Domaća ekipa je ušla u meč rešena da što pre pokaže ko je kvalitetniji i već posle pet minuta su imali prednost od 5:2. Leskovčani uspevaju da u devetom minutu preokrenu na 6:7 i pokažu da nisu došli u Novi Pazar reda radi. Nakon rezultat od 15:14 u 20. minutu dolazi do pada u igru „Dubočice 54“, domaća ekipa to koristi i u 26. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << ima pet golova prednosti (19:14). Na poluvreme se odlazi sa 21:17. U nastavku igre održava se ta razlika, sve do 51. minuta kada je „Dubočica 54“ uspela da poravna rezultat (31:31). U poslednjih pet minuta se ušlo sa 32:32, a onda je ekipa „Novog Pazara“ postigla tri gola, nije primila nijedan, što je značilo da bodovi ostaju domaćinu rezultatom 35:32.

Ekipa „Dubočice 54“ je igrala u sastavu: Cveetković 1, Simić 1, Prodanović, Stanković 5, Nikolić V. 3, Marinković 1, Nikolić M. 2, Pavlović 2, Mađar, Mitrović, Gašić, Radivojević, Marović 8, Atanasković 9, Radisavljević.

Nakon 10. kola „Dubočica 54“ je na četvrtom mestu sa 12 bodova. U 11. kolu u Leskovac dolazi „Spartak Vojput“ iz Subotice.

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)