Izvor: JUGpress.com, 01.Apr.2023, 23:20

„Dubočica 54“ slavila u Šapcu

LESKOVAC-ŠABAC

Rukometaši „Dubočice 54“ osvojili su bodove u Šapcu povedivši „Metaloplastiku“ sa 26:27 (13:14) u utakmici 22. kola Arkus Superlige. Leskovački tim je imao stalno vođstvo tokom prvog poluvremena, u jednom trenutku i sa četiri golova razlike (9:13 u 24. minutu), ali se na odmor otišlo sa golom viška za goste – 13:14. U drugom poluvremenu je došao do vođstva, u 41. minutu je vodio sa 19:16. Međutim, gosti se ne predaju, poravnavaju u 48. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << (21:21). Do kraja se igralo gol za gol, a rukometaši „Dubočice 54“ su se bolje snašli u završnici i zasluženo odneli bodove protiv drugoplasiranog tima na tabeli – 26:27.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali Stefanović, Radulović 1, Trajković, Mađar, Mitrović I., Spasić, Mitrović A., Atanasković 5, Ristović 6, Stolić 6, Pavlović 3, Anđelković 6, Kocić (odbrane 13/39, igrač utakmice), Arđelan.

Nakon ovog kola „Dubočica 54“ je na šestom mestu sa skorom od 13 pobeda i 9 poraza. Sledećeg vikenda, u okviru 23. kola, leskovački tim očekuje još jedno gostovanje, ekipi „Topličanina“ u Prokuplju.(kraj) IS/MN