
Izvor: JUGpress.com, 27.Mar.2020, 09:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dozvoljen rad samo zelenih i kvantaške pijace u Leskovcu
LESKOVAC
Na osnovu Naredbe Gradskog štaba za vanredne situacije Grada Leskovca od 26.03.2020.godine, do daljeg se zabranjuje rad i prodaja robe na robnim pijacama u Lekovcu – na robnoj pijaci u ulici Južnomoravskih brigada br. 100 i robnoj pijaci u ulici Kralja Petra Prvog bb, saopšteno je iz uprave Pijace.
Zabrana stupa na snagu 27.03.2020.godine od 6 sati.
>> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << Istom Naredbom nalaže se korisnicima koji rade na zelenim pijacama i kvantaškoj pijaci da nose zaštitne maske i zaštitne rukavice za jednokratnu upoterbu za vereme svog boravka na pijacama, navode u upravi Pijace.
Nadzor nad izvršenjem naloženih mera vršiće Odeljenje za inspekcijske poslove i Komunalna policija Grada Leskovca.
PodeliteKlikom podijelite na Facebooku(Otvara se u novom prozoru)Podijeli na Twitteru (Otvara se u novom prozoru)Kliknite za slanje e-pošte prijatelju(Otvara se u novom prozoru)Kliknite kako bi podijelili na Skype-u(Otvara se u novom prozoru)
I ovo Vam može biti interesantno