Đurđević Stamenkovski u Leskovcu: Jugostok i istok Srbije na udaru „bele kuge“

Izvor: Danas, 05.Okt.2024, 15:37

Đurđević Stamenkovski u Leskovcu: Jugostok i istok Srbije na udaru „bele kuge“

Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se jugoistok i istok Srbije nalaze na udaru "bele kuge", ne samo zbog negativnog migracionog salda, već i činjenice da se manje dece rađa nego što je to bio slučaj prethodnih godina."Moramo da uradimo mnogo toga da kroz deset godina imamo potpuno drugačiju demografsku sliku na ovim prostorima i u Srbiji u celini", navela je Đurđević Stamenkovski prilikom posete Leskovcu,saopšteno je iz vlade.
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Đurđević Stamenkovski u Leskovcu: Jugostok i istok Srbije na udaru 'bele kuge'

Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Okt.2024

Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se jugoistok i istok Srbije nalaze na udaru "bele kuge", ne samo zbog negativnog migracionog salda, već i činjenice da se manje dece rađa nego što je to bio slučaj prethodnih godina.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.