Izvor: juGmedia, 14.Nov.2012, 14:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dan otvorenih vrata za buduće brucoše
LESKOVAC – U Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija u Leskovcu danas su srednjoškolci završnih razreda upoznati sa prednostima studiranja u ovoj obrazovnoj ustanovi.
Tokom tradicionalne akcije „Dan otvorenih vrata“ profesori su predstavili studijske programe i specijalističke studije, koji osim studiranja, obuhvataju i savremenu stručnu praksu, međunarodnu razmenu studenata i mogućnost učešća u velikom broju međunarodnih projekata.
Direktor >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << škole Žika Stojanović rekao je da će naredne godine biti mesta za 30 studenata u prvoj godini, od kojih će se 120 školovati o državnom trošku.
Srednjoškolcima Trgovačko ugostiteljske škole, na primer, najviše se dopalo to što je Visoka poslovna škola strukovnih studija opremljena savremenim učilima.
(Kraj)
Pogledaj vesti o: Leskovac










