Anketa o bezbednosti u Leskovcu

Izvor: juGmedia, 22.Jan.2015, 18:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anketa o bezbednosti u Leskovcu

LESKOVAC – Savet za bezbednost grada Leskovca pokrenuo je akciju istraživanja javnog mnjenja na temu opšte bezbednosti u gradu.

U saopštenju se navodi da je pripremljen upitnik za individualno popunjavanje radi boljeg uvida u stanje bezbednosti na teritoriji grada Leskovca.

Vodiće se računa o polnoj, starosnoj i etničkoj strukturi ispitanika.

Na osnovu rezultata istraživanja javnog mnjenja, >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << osmisliće se konkretne mere za dalje unapređenje opšte bezbednosti u Leskovcu koje će se realizovati u koordinaciji sa državnim i lokalnim organima zaduženim za bezbednost.

”Određeni broj upitnika pripremili smo i podelili u štampanoj formi gradskim institucijama, a za sve ostale zainteresovane sugrađene obezbedili smo i online UPITNIK O STANjU BEZBEDNOSTI U LESKOVCU koji se nalazi na ovom linku :

https://qtrial2015az1.az1.qualtrics.com/jfe/form/SV_5C5VLQfqvIEoQip – UPITNIK.

”Pozivamo Vas da popunjavanjem ovog upitnika iznesete svoje mišljenje o stanju bezbednosti u našem gradu. Samo na osnovu vašeg mišljenja možemo definisati najveće bezbednosne probleme i preduzeti konkretne mere za podizanje nivoa opšte bezbednosti u našem gradu”, dodaje se u saopštenju.

(Kraj)

Nastavak na juGmedia...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.